Školka III

Je fajn když se školky rozhodnout pro něco více přirozeného než tradiční fotky před kýčovitým pozadím s baňkou, knihami či něčím jiným. Takto jsem se fotila já jako malá. Teď už je snad jiná doba nebo ne?
Rodiče měli z fotek velkou radost. Min.stejnou jako já!

Krásné rámečky od MS-Design 

Paní fotografce touto cestou moc, moc děkuji za překrásné fotečky. Jsem velice ráda, že je to něco úplně jiného, než jsme doposud byli zvyklí, klobouk dolů!!!
Lucie Nedorostková

Dobrý večer,
chtěli bychom moc a moc poděkovat za krásné fotečky, které jsme si dnes vyzvedli.Jsme naprosto nadšeni a ač dcera není fotogenická, fotečky jsou velmi pěkné, kvalitní, zdařilé,
ale hlavně přirozené! Konečně máme pěknou fotku Laurinky a hlavně bez sáněk, umělých vloček, koulí a strojených postojů prázdných tváří. Chválíme nadmíru -je to zasloužené.
díky díky...Petra a David Benešovi


Dobrý večer, děkuji moc za krásné fotky, ani se mi nechce dávat některé z nich babičkám. Jsou moc vydařené a je vidět, že se syn u focení i bavil, alespoň myslím . Kdybychom chodili ještě příští rok do školky, tak jsem rozhodně pro focení u téhle paní fotografky.
Děkuji, Rosenbreyerová

Dobrý den,
posílám slibovanou reakci na fotky.
Snímky nové paní fotografky Petry Haškové se podařily nad očekávání. Dítě se na portrétu tváří přirozeně a zároveň je fotografie profesionálně zpracována. Zkrátka fotky mají jen jednu chybu - všechny tři záběry jsou natolik pěkné a osobité, že se s žádným asi nedokážeme rozloučit, takže babičkám budeme muset přiobjednat .
Kateřina Dolejší


Na fotografie se vztahují autorská práva, jakékoli zneužití/použití fotografií je nezákonné.Fotografie jsou zveřejněny pro účely nabídky dalším školkám.

Komentář

Přidat komentář
Nenalezeny žádné záznamy.