Reference

Ráda bych poděkovala paní Petře za radost, kterou mi fotkami udělala...jsou krásné. A nejen to, doteď mám příjemný pocit z dopoledne, které jsme spolu v ateliéru strávily. Focení je o důvěře mezi "modelem" a fotografem, a když je fotografem někdo tak milý a citlivý jako paní Petra, důvěra se otevře a na fotkách je to znát :)

Markéta H.
 
 
We would like to thank Petra for wonderful time spent and for amazing heart-warming pictures. We will never forget this beautiful evening at the vineyard... And we are so looking forward to work together again!

Also special thanks to Vladi - make up artist :)

Katya & IvoS Peťou byla radost fotit. Věděla jsem, ze je šikovná fotografka, ale musím přiznat, že samotné focení a výsledné fotky předčily o 100% moje očekávání. Na focení se mi líbila uvolněná atmosféra a celková pohoda. Díky tomu vypadají fotky maximálně přirozeně. Jsem velmi spokojená a můžu jedině doporučit! Děkujeme

Niki

Fotografování nás velmi příjemně překvapilo, Peťa je skutečný odborník, poskytla nám komplexní služby od spolupráce s vizážistkou, přes líčení a velmi uvolněnou atmosférou při focení až po nádherné hotové fotografie. Velmi oceňujeme její flexibilitu, rychlost a profesionalitu. Zůstáváme jejími spokojenými klienty a vřele ji všem doporučujeme.

Verča
 
Děkujeme jednak za příjemný zážitek se samotným focením v ateliéru, které proběhlo úplně bezproblémově a kupodivu i zábavně, ale hlavně za úžasné fotky, které se opravdu mimořádně povedly. Jediné, co mě mrzí, je to, že mě nenapadlo nechat se u Vás vyfotit už dřív.

Kateřina N.
 
Krásné focení, příjemný přístup, byli jsme nadšeni a moc děkujeme. Vzniknou krásné vánoční dárky pro babičky, dědečky a prababičky :-)
 
Martina

Focení jsme dostali jako svatební dar, který jsme přijali s hrůzou v očích vzhledem k tomu, že pózování nepatří mezi naše neoblíbenější kratochvíle. Navzdory počátečním obavám jsme byli s focením samotným i výslednými fotkami, které mají zvláštní neokoukanou atmosféru, velmi spokojeni. Za vše tedy můžeme poděkovat a velice příjemnou paní fotografku vřele doporučit.

Pavlína a Jirka

Výsledek ateliérového focení s Péťou Haškovou více než naplnil má očekávání: po příjemném povídacím a líčícím úvodu následovalo vtipné focení, při kterém si mě Péťa nafotila snad všemi možnými kreativními způsoby. Fotky rozhodně stojí za to, vřele doporučuji!

Bláža K

Právě jsem obdržela své fotky a výsledek byl ohromující. Opravdu velice pěkné a příjemné focení s naprosto milou paní fotografkou. Krásně jsme se prošli Kuřimskou krajinou a strávili tak super odpoledne. Velice doporučuji. :))

ZaNgii

Příjemné uvolněné focení s milou paní fotografkou. Naladí Vás do pohody. Děkuji za příjemný den a vřele doporučuji!!

Josefína

Tak jako ostatní na těchto webových stránkách se i já přidávám k těm, kteří Peťu doporučí. Fotky tohoto typu jsem fotila poprvé, byla jsem nervózní,nevěděla jsem co s rukama, zda se smát či nesmát...Peťa mi svým normálním přístupem pomohla uklidnit se a být v pohodě. I když bylo škaredé počasí a poprchávalo, dokázala vytvořit krásné fotky.

Marki

Ještě jednou moc děkuju za povedené fotky, které určitě každého zaujmou suprovým denním světlem a barvami :) Peťu doporučuju jako fotografku po stránce kompozice a postprodukce (víc tomu nerozumím :D) i jako člověka hodnotím jen a jen pozitivně :)

Lenka

Rozhodně bych chtěla všem focení s Peťou doporučit. Nejdříve jsem měla dost obavy, jelikož to bylo moje první "focení". Peťa ale vytvořila moc přátelskou a milou atmosféru ve které na nervozitu nezbylo místo a focení bylo příjemným zážitkem. Z výsledných fotek jsem opravdu nadšená. Velkým plus bylo, že byla ochotná fotit mě i s mojí labradorkou, takže jsme spolu šly v podstatě na procházku, jako obvykle. Mám na ten den jen příjemné vzpomínky, takže kdo váháte, určitě se nebojte do toho jít K.

Katka

Ahoj, ty fotky jsou vážně krásné, přesně takové jsem je chtěla!

Lucka

fotky! A předcházelo jim velmi příjemné focení. V podstatě bych to nazvala odpolednem stráveným s kamarádkou s focením navíc. Alespoň takto mi to celou dobu připadalo.Výsledek je úžasný, Peťa dokáže u každého vystihnout jeho pravé já a zároveň vyzdvihnout to krásné, co u sebe občas člověk jen marně hledá. Moc děkuji!"

Martina

Peti, máme moc rádi, když nás fotíš, protože atmosféra je super. Ikdyž jsme normálně ostražití v přítomnosti fotoaparátu, tak s Tebou plynou věci jaksi samy a bez strojenosti...

Radka

Peťulce za krásné fotky a za bezvadnou spolupráci :-) Krásně strávené odpoledne!

Daniela

Partnerské focení jsem svému příteli darovala k narozeninám a byla jsem si jistá, že jsem zvolila dobře, protože jsem s Peťou již jedno focení absolvovala. Nemýlila jsem se. Focení bylo úžasně příjemné a uvolněné, i přes prvotní obavy přítele ohromně zábavné a přirozené, až natolik, že jsme si vůbec neuvědomovali, že nás někdo fotí. Peťa je profesionál, s fotografiemi jsme náramně spokojení. Vřele doporučuji nejen pro partnerské focení.

Maruška a Michal

S Petrou jsme již jednou spolupracovali a to při focení sourozeneckých fotek. Spolupráce s ní byla veselá a nápaditá a fotky vyšly parádně, proto když jsme chtěli památku na mé první těhotenství, šli jsme rovnou za ní. Focení se sice muselo dvakrát odložit (počasí, nemoc), ale do třetice všeho dobrého to vyšlo. Petra byla moc ochotná a s ohledem na mé vysoké stádium těhotenství přijela za námi domů. Nezalekla se ani toho, že jsme s sebou na focení vzali naše dva psy a ochotně čekala, až se uklidní a nechají se vyfotit. Díky ní máme krásné vzpomínky na období, kdy jsme z našeho syna znali jenom obrysy patiček vylézající z mého břicha. Děkujeme a doporučujeme!

Zuzana

Fotografování s Peťou bylo naše první profesionální focení, proto jsme se ho tak trochu obávali. Vše však už od začátku nasvědčovalo opaku. Peťa je totiž velmi ochotná a pomohla nám, jak s výběrem oblečení tak i stylem fotek, tak aby odpovídal tomu, co máme rádi. I přes počáteční nervozitu bylo focení zábavné a uvolněné. Než jsme se totiž stačili nadít, nervozita byla díky Petře pryč a my se mohli těšit na spoustu krásných a přirozených fotek. Je až neuvěřitelné, kolik fotografií, kde se líbíte sami sobě lze vytvořit za tak krátkou dobu s pomocí úžasné fotografky. Focení s Peťou tak můžeme doporučit jen dál a dál, a je fakt, že už teď se nás kamarádi ptají, kde jsme na tak skvělou fotografku přišli. Děkujeme moc.

Míša a Pavel

Paní fotografce touto cestou moc, moc děkuji za překrásné fotečky. Jsem velice ráda, že je to něco úplně jiného, než jsme doposud byli zvyklí, klobouk dolů!!!

Lucie Nedorostková

Dobrý večer,
chtěli bychom moc a moc poděkovat za krásné fotečky, které jsme si dnes vyzvedli.Jsme naprosto nadšeni a ač dcera není fotogenická, fotečky jsou velmi pěkné, kvalitní, zdařilé,
ale hlavně přirozené! Konečně máme pěknou fotku Laurinky a hlavně bez sáněk, umělých vloček, koulí a strojených postojů prázdných tváří. Chválíme nadmíru -je to zasloužené.
díky díky...

Petra a David Benešovi

Dobrý večer, děkuji moc za krásné fotky, ani se mi nechce dávat některé z nich babičkám. Jsou moc vydařené a je vidět, že se syn u focení i bavil, alespoň myslím . Kdybychom chodili ještě příští rok do školky, tak jsem rozhodně pro focení u téhle paní fotografky. Děkuji.

Rosenbreyerová

Dobrý den,
snímky nové paní fotografky Petry Haškové se podařily nad očekávání. Dítě se na portrétu tváří přirozeně a zároveň je fotografie profesionálně zpracována. Zkrátka fotky mají jen jednu chybu - všechny tři záběry jsou natolik pěkné a osobité, že se s žádným asi nedokážeme rozloučit, takže babičkám budeme muset přiobjednat.

Kateřina Dolejší

Na focení jsme se velice těšili. Peťa je moc milý a ochotný člověk. Poradila nám s oblečením místem i stylem fotek. Bylo to naše úplně první focení, které předčilo všechny naše představy. Focení s Peťou probíhalo ve skvělé uvolněné atmosféře. Nečekaly nás žádné strnulé pózy. Vše bylo velice zábavné a přirozené. Člověk se ani nenaděje a má plno krásných fotek. Byl to pro nás skvělý zážitek a můžeme ji jen doporučit dál. Děkujeme moc.

Hanka a Rodrigo

Fotky jsou překrásné, jsem opravdu nadšená! Takhle jsem si to představovala. Vlastně to u některých fotek předčilo mé očekávání :-) Společné černobílé fotky (dýmka + foťák) jsou dokonalé :-)Opravdu Vám hrozně moc děkuji. I za příjemný zážitek z focení, bylo to moc fajn.

Melanie

Péťu mi doporučila kamarádka mé sestřenice a měla jsem se s ní poprvé setkat až ve svatební den a lhala bych, kdybych řekla, že jsem z toho neměla obavy. Přece jen cizí člověk bude fotit nejduležitější den vašeho života. Každopádně na focení s Péťou jsem se moc těšila. Není to jen skvělá fotografka, ale také člověk. Skvěle zapadla do naší rodiny, mnozí si mysleli, že Péťa je moje dlouholetá kamarádka z dětství :) Chtěla bych jí touto cestou poděkovat za úžasné fotografie, které si prohlížím skoro denně :) Jedním slovem... Doporučuji!

Jolana

Fotky jsou nádherný. Moc se nám líbí, byla jste správná volba. Ještě jednou velké díky a máte naše doporučení.

Eva

Focení s Petrou Haškovou můžu jen doporučit. Šla jsem do toho s obavami, protože můj přirozený postoj a výraz před foťákem vypadá jakobych měla tiky a přinejmenším koliku. Byl to ale moc příjemný čas s líčením, povídáním a procházkou městem, kdy jako bonus mám profesionální fotky mého lepšího já.

Monika

Jak píše Petra, focení bylo parádní! Moc jsem se na něj těšila a taky si jej užila. Není nad to si zatancovat a nechat se u toho zvěčnit skvělou fotografkou, která má smysl pro humor. A zvlášť u brišního tance, který lichotí každé ženě :-).

Andrea

Peťu Haškovú sme mali odporučenú od známych s tým, že sa pri fotení vďaka nej cítili uvoľnene, v čom im radi dáme za pravdu. Zo svadby sme chceli mať prirodzené fotky, ktoré zachytia jej celkovú atmosféru, čo sa podľa nás podarilo. Fotenie počas sobáša a hostiny sme takmer vôbec nevnímali, a tak vznikli krásne momentky, vďaka ktorým si náš svadobný deň môžme pripomínať.
Ďakujeme a vrelo odporúčame:)

Zuzana a Richard

Focení se sympatickou Peťou bylo dle našich představ. Při práci byla nenápadná, nevytvářeli jsme aranžované fotky – prakticky jsme o ní nevěděli, o to více jsme byli zvědaví na výsledek. Také respektovala naši domluvu o způsobu focení během svatebního obřadu. Celkový dojem je skvělý, protože fotky se moc povedly a zachycují atmosféru celého dne, tedy alespoň z pohledu novomanželů…

Lenka a Karel

Focení bylo celkově moc příjemné, rozhodně jsem neměla pocit nějakého násilného tlačení do póz nebo nepřirozených výrazů. Byla jsem spokojená.

Lída

Focení s Petrou bylo moc fajn. Mohli jsme si vymyslet téměř jakékoli místo na focení a jelikož oba milujeme Pálavu, bylo jasno. Samotné focení probíhalo tak nějak přirozeně, před Petrou jsme nebyli vůbec nerzvózní, naopak. Byl to skvělý den! A děkujeme za krásné fotky.

Iveta a Lukáš

Při výběru jsme se nechali zlákat množstvím skvělých referencí od přátel. Vyplatilo se. Spolupráce s Peťou byla prvotřídní, hodně nás zaujala její nápaditost, rychlost a spolehlivost. Líbilo se nám, že si dokázala lidi ošéfovat a přitom být příjemná. Velmi mile nás překvapila skvělá cena za kvalitní a rychle provedenou práci.

Markéta a Martin

Naše svatba byla trochu netradiční. Netradiční jsme měli i požadavky na Petru, jako naši fotografku:
zachytit kouzlo toho dne a nás dva, ovšem bez jakéhokoliv strojeného pózování a nekonečného cvakání spouště během
obřadu. Docela těžký úkol…Petra se s ním s klidem poprala a vznikly krásné autetnické fotky, které nám ještě stále,
čtvrt roku po svatbě, někdo chválí…

Věrka

Peťa je perfektní fotografka a fajn člověk, díky jejímu smyslu pro detail máme spoustu nádherných
fotek, ze kterých dýchá atmosféra a nálada, která opravdu během našeho svatebního dne panovala,
díky ní si to můžeme připomenout kdykoliv.

Renča

Partnerské focení bylo jedním ze spontánních nápadů jako dárek k našemu výročí. Bylo to narychlo, vybrané náhodně přes google a o to lepší byl celkový výsledek našeho společného „výročního alba“. Vše probíhalo nad očekávání příjemně (možná jen my jsme působili trochu strnule a měli jsme obavy, jak fotky z toho důvodu dopadnou) – jak celková domluva na místu a čase focení, tak výběr vhodného oblečení na focení, kreativita atd. Koneckonců myslím, že vše dostatečně vystihují pro nás dokonalé fotky, nechápu, jak jsme se mohli zrovna na tolika fotkách tak dobře tvářit, když tolik pěkných fotek bych nedala předtím dohromady ani za celý život. Zkrátka Petiny a naše výtvory zaznamenávají prozatím velký úspěch u ostatních a především naši spokojenost.

Pavel a Dana

Při focení s Petrou jsme měli jasně stanovené cíle: zabránit miminu, aby se pořád přetáčelo, někam utíkalo, strkalo si jehličí, listí, klacky, hlínu a mravence do pusy a přimět ho, aby se alespoň jednou podívalo do objektivu. Focení jsme si užili, ale byli jsme opravdu zvědaví, jak to celé dopadne. A dopadlo to skvěle!

Jana a Milan

Na fotografie paní Petry Haškové jsme úplnou náhodou narazili na facebooku. Okamžitě nás okouzlily svou hravostí, kompozicí, barvami a smyslem pro detail. Bylo to přesně to, co jsme hledali u fotografa, kterému jsme chtěli svěřit nafocení naší svatby.
Rozhodla jsem se paní Petře napsat a to i přesto, že to bylo už docela na poslední chvíli a doufala jsem, že má termín volný. A k naší velké radosti měla. A tak máme nádherné fotografie z nádherného dne, které přesně zachycují jeho atmosféru a náladu.
Focení bylo zábavné, nenucené a příjemné stejně jako paní fotografka a kdyby nebylo takové šílené horko, snad bychom ani nechtěli skončit. Tímto moc děkujeme a vřele doporučujeme dál.

Veronika a Roman

Když jsem viděla poprvé fotky Petry Haškové, okouzlily mě svou atmosférou. Proto jsem ji oslovila, zda by nemohla udělat fotky, které bych mohla používat do programů koncertů i jen tak pro radost. Focení bylo příjemné a přirozené, fotografka i vizážistka milé a zábavné, a nutno říci, že finální fotky mě naprosto nadchly! Petra si rozhodně zaslouží všechen můj obdiv a díky!

Natálie

Focení s Peťou bylo skvělé a uvolněné.. Peťa je skvělá fotografka a podle mě umí s foťákem kouzlit :) protože fotky, které jsem od ní dostala vypadají báječně! Na toto focení jsem se moc těšila protože se s Peťou známe, věděla jsem, že si užijem srandu. Sranda nechyběla a ani její profesionální přístup. Konečně jsem si to zažila na vlastní kůži, s Peťou spolupracujeme už téměř rok – líčím jí modelky, maminky, paní a slečny co fotí, ale být focena je taky super zážitek :) určitě doporučuju!

Vlaďka

Fotenie svadobných portrétnych fotiek bola zábava, a nie nočná mora! Nájsť v záplave fotografov niekoho normálneho, kreatívneho a netlačiaceho-do-neprirodzených-póz síce chvíľu trvalo, ale výsledok stojí za to. Splnil sa mi jeden zo snov – mám pekné svadobné fotografie Fotenie sme si užili, bola to v podstate príjemná prechádzka. A Peťu odporúčam ďalej, „spolupráca“ s ňou je veľmi príjemná.

Eva Ge

Již delší dobu jsem postrádala kvalitní fotografie, které bych mohla darovat své rodině či na požádání někomu poslat. Čas od času jsem si na Facebooku prohlížela fotografie Petry Haškové a jelikož se mi líbily, rozhodla jsem se nakonec, že se i já nechám od Petry nafotit. Focení proběhlo příjemně a bez jakýchkoli problémů. Fotky byly rychle hotové a splnily moje očekávání. Všem, komu jsem je ukázala, se líbily a chválili je. Focení s Petrou mohu jen doporučit.

Markéta

Tohle focení přišlo jako „rána z čistého nebe“.. Náhodou jsem brouzdala po fotkách pár přátel a narazila jsem na jedny moc pěkné u kamarádky. Napadlo mne, že dokud jsme mladí, je třeba to zdokumentovat a chtěla jsem kamarádce napsat o kontakt na fotografku. Než jsem se ale stačila vzpamatovat, už mi blikala zpráva, jestli bych neměla zájem nafotit s přítelem na přehradě pár fotek v prostředí kolotočů. Kdo zaváhá, nebere a tudíž jsem ihned na tuto nabídku i s přítelem přikývla. Domluvilo se oblečení, líčení a za pár dnů už jsme frčeli směr přehrada. Ten den nám naštěstí krásně vyšel, nádherně svítilo sluníčko a proto se fotky tak povedly. Peťula je skvělý fotograf i člověk, takže jsme nejen popovídali u závěrečného piva na oddych, ale u focení jsme se taky bavili. Peťa byla pohotová, měla nápady, takže dvě hodinky uběhly jako nic.. Když mi do necelého týdne poslala Peťa fotky, nestačili jsme se divit… nádherné, barevné, veselé, s nápadem…Ze všech stran jsem slyšela pochvalu. Příště, až budu potřebovat fotografa, jako první zkontaktuji Peťu, jelikož fotky má opravdu nádherné a focení s ní je prostě parádní.. Ještě jednou moc děkujeme a pro ostatní – Peťu můžu jen doporučit

Martina a Tomáš

Velmi dlouho mi trvalo, než jsem si své dojmy z focení s Peťou dokázala utřídit tak, aby nezabíraly celou stránku. Byla jsem totiž plná nadšení!! Za poslední rok toto byla už má třetí zkušenost s fotografováním. Nicméně ani jeden z předchozích fotografů mě nedokázal tak nadchnout jak právě Peťa. Velmi si ji vážím už jen za odvahu, že svolila k náročnému focení mého kocoura. Focení samotné pro mě bylo velmi příjemným zážitkem, vše bylo neuvěřitelně přirozené. Občas jsem ani nevnímala, že se Peťa kolem mě vůbec pohybuje. Žádné umělé pohyby, pózy, prostě jen vaše přirozené já. Nechápu jak to dělá, ale jakoukoliv pozici či výraz dokázala vyfotit naprosto geniálním způsobem. Dřív se mi i stalo, že jsem si přála, aby vše už bylo konečně za mnou, ale s ní to absolutně nehrozilo, ba naopak. No a výsledek? Dokonalé, neuvěřitelné, úchvatné prostě naprosto neskutečné! Když mi fotky poprvé poslala, asi hodinu jsem si je musela pořád a pořád proklikávat, nemohla jsem té konečné podobě uvěřit! Peťa podle mě dokázala nemožné. Je to osoba s ohromným talentem a hlavně „okem“, kterou jsem snad ještě nepotkala! Již teď vím, že budu-li do budoucna potřebovat pro jakoukoliv příležitost fotografa, tak jedině ona!! Pevně věřím, že toto nebyli mé poslední soukromé fotky z jejích ruk. Patří ji mé velké dík.

Lucka

Focení s Petrou Haškovou, doporučujeme, pokud chcete mít přirozené, svěží a pohodové fotky!
Focení bylo příjemné, nervozita z nás opadla hned při prvním snímku, Peťa nás nenutila do
nepříjemných a nepřirozených póz, naopak byla otevřená i našim nápadům a přáním! Vzniklo
spoustu pěkných fotek, které nás naprosto vystihují. Už se moc těšíme, až zachytí náš svatební den.

Renata a David

S Peťou jsem měla své první focení a byla jsem dost nervózní. I přesto vznikly nádherné fotky, za které moc děkuji! Focení bylo naprosto pohodové, zábavné a Peťa byla dokonale připravená. Můžu jen doporučit :)

Karolína

Často jsem si říkala, že bych chtěla mít taky takové krásné fotky jako některé moje kamarádky, a pak jsem náhodou objevila Petu. Její fotky mě zaujaly na první pohled a rozhodla jsem se, že do toho taky konečně půjdu. Nikdy předtím jsem se takhle nefotila a měla jsem trochu obavy, ale po přečtení ostatních referencí jsem se uklidnila a na focení se už jen těšila. Ty reference byly pravda – focení s Petou bylo naprosto pohodové, dokázala ze mě udělat modelku, aniž bych to kdy do sebe řekla. S fotkama jsem velmi spokojená a můžu ji dál jen doporučit.

Hanka

K focení s paní fotografkou jsem se dostala díky tomu, že si mě vybrala v rámci soutěže, kterou pořádala. Udělalo mi to ohromnou radost a hned od první chvíle jsem se na focení hrozně těšila.
Peťa umí udělat fotomodelku i z naprostého amatéra, já jsem toho zářným příkladem. Určitě vám všem doporučuji spolupráci s ní – budete se cítit krásně a velmi příjemně a jistě to pro mnohé z vás bude naprosto nová zkušenost. Fotky jsou nádherné! Na focení budu vždy krásně vzpomínat (případně plánovat další:)), protože pro mě bylo opravdu nevšedním zážitkem.

Marie

Nijak zvlášť nemám ráda focení, i když pár vteřin to vydržím. Nedovedla jsem si proto představit, co tam budu tak dlouho před objektivem dělat, ale to naštěstí zase věděla Petra, co a jak chce fotit, takže ty největší rozpaky brzy odpadly a celé focení mi pak rychle uteklo. Jsem ráda i za doporučení se nechat nalíčit, i trochu výrazněji, na fotografiích to vypadá dobře a nepůsobí to přeplácaně.

Zdeňka

Rozhodně doporučujeme i těm, kdo neví, kde by se chtěli fotit, co by si měli vzít na sebe nebo jak se tvářit. Místo jsme nechali na fotografce a šatník jsme pod její taktovkou vyladili pro interiér stylové brněnské kavárny. Tam jsme si povídali, popíjeli ledovou kávu se zmrzlinou, a když jsme dopili a dopovídali si, měli jsme sadu fotek, kterými jsme se rozhodně nebáli pochlubit a které nás ani za pár měsíců neomrzely (výtvory stále hrdě zůstávají na zdech našeho pokoje a plochách našich počítačů).

Matyáš a Hana

Děkuji Peti za nádherné svatební fotky, za legraci během focení a splnění všech tradičních i méně tradičních přání.. S Peťou jsme fotili už dříve a můžu říct, že mít kolem sebe na svůj svatební den fotografa se kterým se znáte je k nezaplacení!

Daniela Sardar

When I saw pictures fron the photoshoot that Petra did with my girlfriend, I suggested that she should be our wedding photographer. I love the way she sees reality and captures it through her photos. We LOVE our wedding pictures! Thank you!

Noel Sardar

Na focení jsem se velmi těšila, ale musím přiznat, že jsem byla i trochu nervózní. Přístup Peti a celý proces od výběru oblečení přes líčení až po samotné focení mi však ukázal, že jsem se obávala naprosto zbytečně. Peťa je profesionálka, která dokáže naprosto přesně odhadnout, co je pro Vás to pravé ořechové a věnuje Vám veškerou péči. Dokáže během focení navodit atmosféru příjemného a známého prostředí tak, že máte pocit, jakoby Vás fotila kamarádka od vedle a ne profesionální fotografka. Focení s ní bych doporučila každému, kdo touží mít v albu sadu krásných fotek a možná se doteď ostýchal něco podobného zkusit.

Gabča

Focení s Peťou bylo úžasné :) rychlá domluva, vstřícné jednání. Focení bylo pohodové a milé. Výsledné fotografie jsou nádherné, musím říct, že se opravdu povedly. Jsem ráda, že jsem měla tu možnost fotit s Peťou a budu ráda, když se zase někdy uvidíme a něco spolu nafotíme :)

Michaela

Před samotným focením jsem byla nervoznější než před ústní zkouškou, protože s focením v ateliéru jsem neměla žádnou zkušenost a jsem od přírody velmi stydlivý člověk. Nicméně paní fotografka Petra Hašková a slečna vizášistka Vlaďka Toulová mi pomohly svou vstřícností a přátelským přístupem zbavit se nervozity a navodily velmi příjemnou atmosféru. Takže po prvních pár minutách jsem ze sebe sesypala veškerý stud  a za doprovodu hudby jsem si začala focení užívat a cítit se jako „star“. S výsledkem jsem nadmíru spokojená, fotky jsem měla velice brzo a jsou opravdu nádherné. Děkuji za profesionální a přátelsky odvedenou práci a doporučuji všem!

Veronika

S fotkama, jakožto výsledkem, i se samotným focením jsem byla a jsem moc spokojená. I když jsem měla ze začátku obavy, protože se s objektivem fotoaparátů moc nekamarádím. Překvapila mě a potěšila péče před focením, ať už výběr místa, že si s jeho vyhledáním Petra Hašková dala práci, a pak i zkrášlovací část – kdy hlavně dbala na to, ať se cítím spokojeně. A pak se mi líbí, že se snaží přirozeně vystihnout osobnost člověka, takže to nebylo obyčejné focení, ale spojené s dobrodružstvím a nádhernou přírodou.

Kateřina Utěkalová

„To jsem já!“ zajásala jsem, když jsem uviděla první ochutnávku Petiných fotek. Dokázala mě zachytit takovou, jaká jsem, jak se vidím. Povedlo se ji zbořit předsudky, které jsem vůči fotografům mívala (na většině fotek vždy zázračně vynikaly moje nedostatky a focení pro mě bylo noční můrou).
Tak to už je pryč. Spolupráce s Petrou byla příjemná a nenucená atmosféra uvolnila i poslední zbytky ostychu, které jsem v sobě měla. Ocenila jsem její přátelské a zároveň profesionální chování. S fotkama, které byly hotové během několika dní, jsem maximálně spokojená a už teď se těším na další focení.

Markéta Sklářová

Jako osoba, která se dlouho považovala za vyloženě nefotogenický typ jsem nikdy moc netoužila po pozornosti fotografů. Poté co jsem viděla několik projektů fotografky Petry Haškové, jsem ale našla odvahu obrátit se na ni. Již dlouho jsem potřebovala kvalitní portrétové fotky kvůli své práci. Zároveň se mi tak naskytla příležitost věnovat mým blízkým vkusný a nápaditý dárek. Focení proběhlo ve velmi příjemné a přirozené atmosféře. Fotografka po mne nechtěla nějaké nepřirozené pózy. Dokázala si poradit s mou počáteční stydlivostí před objektivem a motivovat mne. Výsledek mne překvapil a moc potěšil. Nikdy bych před tím neřekla, že bych takto mohla na fotografii vypadat. Fotografka P.H. mne přesvědčila o opaku. Tímto jí ještě jednou moc děkuji. Pokud hledáte profesionální fotografku, která dokáže podtrhnout Vaši přirozenou krásu, tak už nehledejte. Právě jste ji našli!

Tereza Houdková

Asi pro každého je svatební den tím nejkrásnějším dnem v životě. Tak to bylo i pro nás. Na svatbu jsme se velmi těšili a pečlivě jsme plánovali každý okamžik, jak náš svatební den bude vypadat. Chtěli jsme, aby náš svatební den byl zachován nejen v našich srdcích, ale abychom si jej mohli připomenout fotografiemi. Rozhodování bylo v tomto směru jednoduché. Oslovili jsme profesionální fotografku Petru Haškovou, která nás svým profesionálním a individuálním přístupem přesvědčila o správnosti našeho výběru. Nejenom, že nám nabídla předsvatební fotky, ale pomohla nám i s výběrem vhodného místa pro focení. Při focení jsme se cítili velmi dobře. Vznikly zajímavé záběry, které prostě nenudí. Chcete-li svatební fotografie bez jakéhokoliv omezení, s novým úhlem pohledu a fotografie, které nejsou svazovány konvencí, pak Vám určite můžeme Petru Haškovou doporučit. Dívá se na Vás očima člověka, očima fotografa, očima umělce. Najde Vaši osobnost, jedinečnost a krásu. Vnímá světlo a tmu, kontury, barvy i emoce. Jejím cílem je spokojenost zákazníka.
Přejeme Vám šťastný výběr, krásnou svatbu a aby jste s fotografiemi byli spokojeni, tak jako my a aby jste měli chuť si je spolu prohlížet celý život.
Závěrem bychom tímto chtěli poděkovat Petře Haškové za její vynikající práci.

Stáňa a Erich Kroupovi

S focením jako takovým jsme byli moc spokojeni, jelikož probíhalo v hodně uvolněné atmosféře, a i přes nepřízeň počasí vykouzlila Petra úžasné fotografie, kde zachytila naše téměř hodinové dovádění na louce. Moc děkujeme, stálo to za to.

Luděk a Andrea

Focení probíhalo v příjemné atmosféře, Petra měla o fotkách jasnou představu, ale zároveň jsme mohli vyjádřit svůj názor, nechtěla po nás žádné nepřirozené nebo nepříjemné pózy či výrazy. Focení probíhalo ve svižném tempu, žádné zbytečné pauzy, takže i s malým dítětem to byl velice pohodový čas.
Byli jsme rádi i za finální úpravu fotografií, při které se Peťa vždy snaží udělat maximum proto, aby fotky vypadaly profesionálně a zároveň přirozeně.

Markéta Popovičová

Při focení s Petrou jsme běhali po lese, schovávali se za křoví, leželi na mechu a slunili se. Výsledek se nám moc líbil a ani to nebolelo…

Pejtra a Mykl

Ve svatební den se dějí věci – a i když jste jejich objektem, chvílemi máte pocit, že vše běží tak nějak kolem vás a vy to ani nestíháte všechno vnímat, o únavě nemluvě. Když ale nastal čas, kdy jsme se šli fotit s Petrou do lesa, zavládl klid a žádný spěch… Užívali jsme si přítomný okamžik a pohodovou atmosféru, kterou Peťa navodila – vlastně to byla taková příjemná, uklidňující procházka, při které jen tak mimochodem vznikly moc krásné fotky. A k tomu ještě během celého dne, někde úplně mimo nás, vznikaly nádherné momentky a zátiší, které nám teď připomínají atmosféru a krásu našeho svatebního dne. Petra má cit jak pro lidi, tak pro krásu detailů a drobností. Z těchto kombinací pak vzniká velmi hodnotná kolekce. Takže pokud se pro Petru Haškovou rozhodnete, máte se na co těšit.

Katka a Josef

Jsem Lenka (už) Koprajdová a paní Petra Hašková mi na základě mé žádosti fotila sv. fotografie.
Prve jsme se při focení setkali u předsvatebních fotek, které jsme použili pro náš web (informace, dary, fotky…). Fotky se mi líbili a to proto, že v sobě měli osobitost (někdy člověk cítil vůni z těch fotek, teplo slunce). Když sme fotili, užili sme si i legraci, která se promítla přímo do fotografií, např. nám řekla, ať se pomatleme zmrzlinou, moc zábavná činnost (ale příště náhradní oblečení s sebou ).
Nerozlučně jsme se snoubence drželi za ruce a dlouze se dívali do očí, byla to taková romantická procházka, která byla dokumentována. Snoubenec se necítíl příliš svázaně (nerad se fotí), protože P. H. měla příjemný přístu a upřednostňovala přirozenost. Zažili sme pěkný den a ještě sme k tomu dostali krásné fotografie.
I tímto děkuji za čas, píli a rychlost, se kterou sme fotky získali.

Lenka Koprajdová